EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  پیوندهای مفید | نمودار سازمانی | ورود به سايت  |  تماس با ما
متن خبر
گزارش حضور پژوهشگاه در هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور

 

هفدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری کشور با حضور مقامات کشوری و لشکری، روسای دانشگاه ها، پارک ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور به مدت 5 روز از 24 آذر 1395 در محل دائمی نمايشگاه های بين المللي تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی، به دنبال افتتاح این نمایشگاه که با حضور دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و هیات همراه و همچنین جمعی از مسئولین ارشد کشور انجام شد، دستاوردها و پیشرفت های پژوهشی، تحقیقاتی و آموزشی کشور مورد بازدید علاقمندان قرار گرفت.

براساس اين گزارش،  دستاوردهاي پژوهشي و فناوري ارائه شده در اين نمايشگاه در فضايي به مساحت 11 هزار متر مربع، 5 سالن و در 508 غرفه عرضه شد  كه از اين ميان دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي 84 غرفه، پارك هاي علم و فناوري و مراكز رشد 36 غرفه، شركت هاي بخش خصوصي و متوليان منفرد 82 غرفه و پژوهشگاه ها و مراكز تحقيقاتي نيز 306  غرفه  را در اختيار داشتند.

گفتنی است دکتر فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراه معاون پژوهش و فناوری وزارتخانه و هیات همراه در اولین روز برگزاری این نمایشگاه از غرفه پژوهشگاه بازدید به عمل آوردند و توسط کارشناسان حاضر در غرفه گزارش مبسوطی از فعالیت های پژوهشگاه را دریافت نمودند.

در طی این نمایشگاه، تعداد زیادی از دانشجویان، روسای دانشگاهها و مراکز پژوهشی و فناوری از سراسر کشور ضمن بازدید از غرفه پژوهشگاه و کسب آگاهی از دستاوردها، توانمندی ها، فعالیتها و پیشرفتهای پژوهشگاه، از نزدیک در جریان فعالیت های تحقیقاتی، آزمایشگاهی و میدانی پژوهشگاه قرار گرفتند.

 
 
 
 

 

 

 

 


نوشته شده توسط : khabar
تاریخ انتشار : دوشنبه 6 دي 1395
تعداد بازدید : 670

بازگشت
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.
طراحی پورتال و بهینه سازی (SEO) : شرکت راهبر