EN       : انتخاب زبان
   صفحه اصلی |  پیوندهای مفید | نمودار سازمانی | ورود به سايت  |  تماس با ما
متن خبر
برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در پژوهشگاه

 

به مناسبت هفته دفاع مقدس طی مراسمی از خانواده های شهدا و جانبازان پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران پژوهشگاه، پیشکسوتان، ایثارگران، رزمندگان دوران دفاع مقدس، بسیجیان و کارکنان پژوهشگاه برگزار شد، دکتر عباس نوبختی به ذکر وقایع دوران جنگ پرداخت و با سخنانی،  یاد و خاطره هم رزمان و هم سنگران خود را زنده کرد و  پیروزی های دوران دفاع مقدس را مرهون عنایات الهی و رشادتهای رزمندگان بیان نمود.

حاج آقا جنتی امام جماعت پژوهشگاه نیز در این مراسم با ذکر سخنانی گفت: امروز زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا، ایثار و رشادت های رزمندگان اسلام و دوران دفاع مقدس، کم از جهاد در راه خدا نیست و ما آیندگان وظایفی سنگین در قبال این عزیزان داریم.

همچنین در ادامه این مراسم با حضور آقایان دکتر ذوالجودی، دکتر نوبختی، مهندس صناعی، مهندس خادم بیغم و حاج آقا جنتی، از خانواده های شهدا و جانبازان پژوهشگاه با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل و قدر دانی بعمل آمد.

گفتنی است به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس به آقای مهران یگانه و خانم فهیمه فروغی برندگان مسابقه «دارت» که توسط پایگاه مقاومت بسیج شهید آوینی پژوهشگاه برگزار شد،  جوایزی اهدا گردید.

همچنین بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس مسابقه نقاشی و داستان نویسی ویژه فرزندان (دختر و پسر) کارکنان پژوهشگاه بین 7 تا 11 سال برگزار شد که در این دوره از مسابقات نفرات اول تا سوم هر رشته به شرح زیر اعلام شد:

عرشیا خسروی(7 ساله)، در داستان نویسی نفر اول شد. کسری حمیدی (9ساله) نفر اول مسابقه نقاشی، علی رضایی (7ساله) نفر دوم و امیر علی نیک بین(7 ساله) نفر سوم مسابقه نقاشی را کسب نمودند.

 گزارش تصویری

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی

   
   
   
   
   
   

 

 


نوشته شده توسط : khabar
تاریخ انتشار : سه شنبه 6 مهر 1395
تعداد بازدید : 733

بازگشت
کلیه حقوق این پورتال متعلق به پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی است.
طراحی پورتال و بهینه سازی (SEO) : شرکت راهبر