رفتن به محتوای اصلی

پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی در راستای سیاست های ابلاغی وزارت عتف از میان دانش آموختگان مقطع دکتری، پژوهشگر پسا دکتری می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، بر اساس این فراخوان پژوهشگاه به منظورارتقای توان علمی و انتقال تجربیات پژوهشگران و همچنین توسعه پژوهش ها در جهت ارزش آفرینی دانش بینان و پاسخ گویی به نیازهای جامعه و صنعت، از میان دانش آموختگان مقطع دکتری داخل یا خارج از کشور که علاقه مند به گذراندن دوره‌های پسادکتری هستند در 9 عنوان: آمایش محیطی، آلودگی دریا، تغییر اقلیم و شیمی دریا، بازسازی و مدلسازی دیرینه اقلیم ایران در نیمه شمالی در دو هزاره گذشته، فرایندهای تولید و تغییر شکل موج، تولید داده های دراز مدت Metocean در خلیج فارس و دریای عمان، سنجش از دور غلظت اجزای سازنده آب در مناطق ساحلی با استفاده از مدلسازی بیواپتیکی، ارزیابی تاثیرات تغییر اقلیم بر جوامع مرجانی ایران و پیش بینی میدان باد خلیج فارس با یادگیری ماشین  پژوهشگر پسادکتری جذب می نماید.

گفتنی است دوره پسا دکتری تمام وقت است و جزئیات و عناوین آن به شرح ضمیمه اعلام می گردد.

علاقه‌مندان می‌ توانند رزومه و درخواست خود را به آدرس الکترونیکی اعضای هیئت علمی ارسال کنند. آخرین مهلت ارائه درخواست 25 تیر1402 و اعلام نتایج پذیرفته شدگان توسط اعضای هیات علمی صورت می‌گیرد.