رفتن به محتوای اصلی

به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم جشنی با حضور هیئت رئیسه پژوهشگاه، اعضای هیئت علمی، کارشناسان و کارکنان در محل سالن اجتماعات پژوهشگاه، چهارشنبه 18 بهمن 1402 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه در آغاز این جشن دکتر مرتضی توکلی رئیس پژوهشگاه ضمن تبریک مبعث حضرت رسول اکرم (ص) و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مطالبی راجع به رشادت ها، ایثار و فداکاری جوانان میهن اسلامی در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی بیان کرد و بر حفظ دستاوردهای انقلاب و شهدا تاکید کرد.

وی همچنین گفت: بر ما واجب است که در مسیر انقلاب و دنبال رو راه شهدا در تمامی عرصه ها اهتمام داشته باشیم و در راستای پایداری انقلاب با حضور پرشور خود در انتخابات پیش رو، دین خود را به انقلاب و شهدا نثار نمایم.

در بخش دیگری از مراسم علیرضا مهرداد روایتگر انقلابی مطالبی را در خصوص انقلاب، ارزش ها و مقایسه آن با انقلاب های دیگر بیان و روایاتی از انقلاب را تشریح نمود.

در ادامه مراسم مسابقه ای مرتبط با چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی، توسط مهندس حیدری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج کارکنان شهید آوینی پژوهشگاه مطرح و به بهترین پاسخ ها جوائزی اهدا شد.

گفتنی است در بخش پایانی جشن نیز کیک مزین به پرچم ج.ا.ا در چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی توسط دکتر علی مهدی نیا معاون پژوهشی و آموزشی پژوهشگاه برش خورد.